Przedszkole Pluszowy Miś

MARKI
DZIŚ NA TABLICY....

Drodzy Rodzice,

Lista dzieci przyjętych do Niepublicznego Przedszkola ,, Pluszowy Miś”

lista_przyjetych (1)

Szanowni Państwo! Pierwszy etap rekrutacji do przedszkola już za nami. Przypominamy, że wszyscy rodzice, których dzieci zakwalifikowały się do naszego przedszkola, powinny potwierdzić wolę przyjęcia do naszej placówki przez portal internetowy. Ostateczny termin to czwartek 25.04. 2024 r godz. 16.00. Zachęcamy wszystkich do jak najszybszego potwierdzenia woli …        I do zobaczenia w nowym roku szkolnym

GALERIA ROK SZKOLNY 2023/24

Pasowanie na Przedszkolaka

Pasowanie na Przedszkolaka to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu każdego dziecka, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęło swoją przygodę z przedszkolem. Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne oraz taneczne na szerszym forum. Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia każde dziecko otrzymało dyplom i medal Przedszkolaka. Witamy serdecznie w gronie społeczności naszego przedszkola.