Urszula Petrycka-Fruga

Logopeda i neurologopeda. Prowadzi grupowe ćwiczenia pod hasłem „gimnastyka buzi i języka”, zmierzające do usprawnienia aparatu artykulacyjnego przedszkolaka oraz przygotowujące do poprawnej realizacji głosek.
Współtworzy również gabinet neurologopedyczny ŁamiSłówka (www.lamislowka.pl) oraz pracuje indywidualnie z uczniami przejawiającymi zaburzenia komunikacyjne i poznawcze, w tym z dziećmi z alalią, opóźnionym rozwojem mowy, zaburzeniami ze spektrum autyzmu, dyslalią, dysleksją. Specjalizuje się w wielojęzyczności oraz terapii niedokształcenia mowy o typie afazji.


Gabriela Grabowska

Ukończyła studia licencjackie na kierunku praca socjalna, a tytuł magistra otrzymała na kierunku pedagogika ze specjalnością pedagogika rodziny i opieka nad małym dzieckiem. 

W dalszym ciągu podnosi swoje kwalifikacje studiując podyplomowo na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna. Swoje doświadczenie zdobywała podczas licznych wolontariatów, pracując z dziećmi indywidualnie jak i grupowo. Prowadzi zajęcia z rytmiki. W kontakcie z dziećmi kieruje się empatią i zaangażowaniem. Praca z najmłodszymi sprawia jej wiele satysfakcji, a każdy uśmiech motywuje do dalszego rozwoju.

Uważa, że nauczyciel powinien podchodzić do swojej pracy z pasją, odpowiedzialnością, mieć w sobie wiele cierpliwości, a równocześnie zarażać swoją pomysłowością. Interesuje się muzyką oraz gra na djembe. Jest ciekawa świata, dlatego chętnie podróżuje.


Joanna Socha

Nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej z wychowaniem przedszkolnym. Stopień nauczyciela kontraktowego.  Ukończyła warsztaty przygotowujące do nauki czytania. 

Prowadzi zajęcia z nauki czytania metodą symultaniczno- sekwencyjną J. Cieszyńskiej a także zajęcia ruchowe z elementami gimnastyki korekcyjnej. Wielką radość sprawia jej prowadzenie zajęć plastycznych oraz tworzenie dekoracji w przedszkolu.
Od zawsze marzyła aby zostać nauczycielem.
Stara się rozwijać u dzieci indywidualne zainteresowania i ich uzdolnienia w miłej i ciepłej atmosferze poprzez swoją kreatywność, ciepło, życzliwość i oddanie powołaniu pracy pedagoga. Zajęcia prowadzi w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi dziecka.
Lubi spędzać aktywnie czas poprzez ruch oraz wędrować po górskich szlakach.


Dominika Piszczek

Menadżer kultury
Specjalista d/s Public Relations 
Technik weterynarii
Instruktor szkolenia psów
Przewodnik psa terapeuty
Sędzia dogfrisbee USDDN

Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą oraz w szkoleniu psów. Od 2004 roku prowadzi zajęcia kynoterapeutyczne dla dzieci z dysfunkcjami i zaburzeniami rozwoju oraz zajęcia edukacyjne z udziałem psa. Jest autorką programów profilaktycznych z zakresu bezpiecznych zachowań wobec zwierząt. Dyrektorka Fundacji Jagiellońskie Centrum Badań Medycznych. Właścicielka Centrum Edukacji Kynologicznej „GORDON”. Sędzia dogfrisbee USDDN. Założycielka i wieloletnia trenerka krakowskiej drużyny flyballowej – PSYchosis Flyball Team. Ze swoimi psami odnosi liczne sukcesy w Dogfrisbee, Flyballu i Dog Divingu w Polsce, Europie i na świecie.


Bogumiła Korus

Nauczyciel dyplomowany, oligofrenopedagog, terapeuta, posiadający wieloletnie doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Posiada kwalifikacje do pracy z dziećmi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi w zakresie autyzmu oraz z dziećmi z niepełnosprawnością ruchową w tym z afazją.